Saat

Saat

04 Kasım 2019

Saat

Vazgeçilmez aksesurlardan biridir saat. Sloganımızda belirttiğimiz gibi saat bir yaşam tarzıdır. Evet saat bir tutkudur yaşamımızın bir parçasıdır. Son yıllarda zamanı sorgulamadan çok artık şıklığımızı tamamlamak için, giydiğimiz kıyafetlere göre imaj ve tarz için kol saati kullanıyoruz.

Saatlife e-ticaret sektöründe birçok deneyim edindikten sonra kısa sürede satışlarını hızla artırarak pazardaki yerini almıştır. Saatlife olarak sizlere sunduğumuz tüm saat modelleri Türkiye resmi distribütörleri tarafından yasal resmi belgelidir.Tüm saat modelleri %100 orjinaldir. Siparişini vereceğiniz saat modelleri 2 yıl bakanlık onaylı garanti belgesi kaşeli, orjinal kutusunda ve adınıza faturalandırılarak, özenle paketlenip hızlı bir şekilde gönderilmektedir.

Saatlife bu yılda oldukça geniş saat modelleri çeşidiyle hizmetinizde. Saat adeti olarak Erkek saatleri çoğunlukta olmak üzere bayan saatleri modelleri de oldukça fazladır. Yılın en moda karizmatik erkek saatlerini sizler için listeledik. Erkeğin vazgeçilmez takısı erkek saatleri uygun fiyat koşullarıyla saatlife mağazamızda.

Ayrıca online mağazamızdan yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknoloji kullanmaktadır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak GlobalSign tarafından 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşmaktadır.

Saatlife.com'dan alışveriş yapmak bir o kadar güvenli bir okadar da kolay.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.