Hakkımızda

Müşteri Memnuniyetini Öncelikli Kıldık!

Saatlife.com online mecralardaki  edindiği çeşitli deneyimlerden sonra kurulduğu günden beri sektörde hızla yükselen, yükselişini yaratmış olduğu hizmet politikasından alan  2010 yılında  online mağazacılığına adım atmış merkezi izmir'de olan saat mağazasıdır. Sektörde kısa sürede yer alma başarımızın en büyük nedenlerinden biri olarak  müşteri memnuniyetini üst seviyede sağlamamız olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle Saatlife.com'un saat alışverilşlerinde ilk tercihlerden birisi olmasını sağlamak üzere sürekli kendimizi geliştirmekteyiz.

Sektörde hızla yükseldik

Bugüne kadar sunduğumuz binlerce saat model çeşidi ile her tarza hitap eden saat modeli ile tüm ihtiyaçları karşıladık.Edindiğimiz hizmet politikamız ile sektörde hızlı yükseliş sağladık.

Sorularınızı cevapsız bırakmadık

Bugüne kadar telefon ve mail aracılığı ile  gelen yüzlerce sorunuza hızlı, net ve anlaşılır cevaplar olmasına özen gösterdik. Firmamızın yada sizlerin zamanı değerli olduğu için tarafımıza en sık ulaşan soruları sıkça sorulanlar başlığı altında listeledik.

Çalıştığımız her sektörde gücümüze güç kattık.

Bugüne kadar ziyaretçilerimizin ihtiyaçlarına yönelik her hizmeti sunmaya çalıştık. Belirlediğimiz hizmet politikası ile başladık ve aynı politika ile yolumuza devam ettik ve hiç şaşmadık. Müşterilerimizi dinledik, önerileri her zaman dikkate aldık. Bunlar sayesinde ise gücümüze güç kattık.


%100 Orijinal Distribütör ürünlerini sizlere sunduk

Online mağazamızda sunduğumuz tüm saatler Türkiye'de bulunan resmi distribütörleri tarafından 24 ay garantili olup  %100 orjinaldir. Siparişiniz için satın aldıgınız ürün dışında, paket içeriğinde 2 yıl bakanlık onaylı garanti belgesi , Markanın Orjinal kutusu, adınıza düzenlenmiş faturası mevcuttur. Siparişler özenle paketlenip hızlı bir şekilde gönderilmektedir. Ayrıca mağazamızda Türkiye'de Servis Garantisi olmayan, sahte, kaçak ürünlerin satışı kesinlikle yapılmamaktadır.Müşterilerimiz ile uzun vadeli bir ilişki hedefledik

Her zaman müşterilerimiz ile uzun vadeli bir ilişki hedefledik. Satışını gerçekleştirdiğimiz her ürünün arkasında durarak hizmet politikamızı sürdürdük. Olası problemlerde en hızlı bir şekilde  çözüm odaklı olarak sorunları giderdik. 

Sizlerden gelen şikayetleri ödül olarak değerlendirdik!

Müşterilermizden gelen şikayet ve eleştirileri her zaman dinlemeye hazır olduk. Her eleştiriyi, her şikayeti bir ödül olarak değerlendirdik ve bunu firmamız için fırsat bildik. Önerilerinizi isteklerinizi elimizden geldiğince "sürekli yenilikçilik" yaklaşımıyla uyguladık ve bu sayede şikayet ve eleştirileri rakiplerimizin en altına indirerek minumum seviyeye düşürdük.Güncel saat modasını yakından takip ederek yenilikçi yaklaşım sergiledik.

Saatlife.com olarak erkek ve bayan, çocuk ve dağcılık outdoor saat modelleri ile güncel saat modasını yakından takip ederek, trend saat modellerini, yılın yeni çıkan saat modellerini, lider ve kampanyalı fiyatlarla sizlere sunduk.

Koşulsuz İadeyi ilke edindik.

Saatlife.com'dan satın aldığınız her ürün için hiçbir neden göstermeksizin 14 gün koşulsuz iade yada değişim hakkınız mevcuttur. Satın alğınız ürünü beğenmediyseniz müşteri temsilcilermizle iletişime geçerek iade yada değişim talebinizi bildirebilirsiniz. İade ve değişim için detaylı bilgiyi site alt bilgiler kısmında değişim ve iade işlemleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz. 
Kredi Kartsız alışverişi sağladık.

Alışverişlerde Sanal olarak kredi kartı kullanmak istemeyen müşterilerimiz için kapıda ödeme kolaylığı sağladık. Bu sayede kargo görevlisi ürünü kapınıza kadar getirir ve ürünün ödemesini kapıda nakit yada kredi kartı yapabilir. 

Alışverişlerde kredi kartı güvenliğini üst seviyede tuttuk.

Yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için son teknoloji kullanmaktadır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak  (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşmaktadır. Saatlife.com'dan alışveriş yapmak bir o kadar güvenli, bir okadar da kolay.
Ticari ahlak kuralları çerçevesinde yürüdük.

Saatlife.com'da alışverişler her zaman ticari ahlak kuralları çerçevesinde yürüdü. Bizi tercih eden müşterilerimizi hiçbir zaman mağdur etmeden, saatlife çalışanları olarak ticari hayatımızda meslek ilkelerini saygılı bir biçimde yerine getirmeyi taahhüt ettik ve edeceğiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.