24 Kasım Öğretmenler Günü Saat Önerileri

24 Kasım Öğretmenler Günü Saat Önerileri

22 Kasım 2021

Anneler günü, babalar günü, yılbaşı, bayramlar, sevgililer günü ve doğum günleri gibi özel günler arasında kıymeti belki de yeteri kadar bilinmeyen bir özel gün daha vardır; öğretmenler günü. Bütün bu özel günlerde bizler için çok büyük anlamlar ifade eden kişilere özenli hediyeler vermeye dikkat ederiz, günler öncesinden araştırmalar yapıp alış verişler planlarız. İnsan hayatında ailesinden olmayan ancak hayatın gidişatını değiştiren en kıymetli insanlardır öğretmenler. Bu nedenle hangi yaşta olursak olalım, öğretmenlerimiz hayatlarımızın en önemli insanları arasında yer almaktadır. Bu nedenle verdiğimiz değeri göstermenin en kıymetli yollarından birisi öğretmenlere alınacak iyi düşünülmüş, zevkli bir hediye sunmaktır.

Bir öğretmene verilebilecek en güzel hediye, hayatta elde ettiğimiz başarılarımızdır. Bir öğretmen en çok kendisinin de katkısının olduğu bir başarı hikayesinden gurur duyabilir. Bunun yanında ince bir zevke sahip, araştırılmış ve duygusal anlamı büyük olan bir hediye sunmak da tercih edilebilir. Bütün bu özellikleri barındıran bir hediye ise öğretmenlerimize özel bir kol saatidir. Saat, aslında detaylı düşünüldüğünde çok derin ve anlamlı bir felsefi düşünceye ve tarihsel bilgi birikimine sahiptir. Bugün tasarım ve tarz daha çok ön planda olsa da özel birine verilebilecek en güzel hediyelerden birisi saattir. Zamanı ölçmenin, zamanın kıymetini anlamanın yolu olduğu düşüncesi ile yola çıkılırsa, kol saatleri öğretmenlerimizin bizlere vermiş olduğu emeğin, zamanın, özenin ve sevginin temsili olarak düşünülebilir. Çünkü öğretmenler, eğitim verebilmek için zaman içinde mayalanan değerli bir emek harcamaktadır.

Öğretmenlerimizin günü, onların bir hediye ile kutlanmasının ağırbaşlı ve değerli bir tarafını ortaya koymaktadır. öğretmenlerimiz için tercih edilecek kadın ve erkek saat modelleri ile onları ne kadar iyi tanıdığımızı, onlara verdiğimiz değeri ve bizlere sundukları anlamı temsil edecek olan saatler, zamansız bir hediye olacaktır. Kadın öğretmenlerimiz için roma rakamlı, hoş kadran tasarımlı ve kayış özellikli bir saat; erkek öğretmenlerimiz için deri kayışlı zamansız ve ömürlük saatler onları gerçekten mutlu edecek ve öğrencilerinin başarılarını her saate bakışlarında hatırlayacaklardır. Bu hediyelere ufak bir jest daha eklemek için saat kadran kasalarının arka kısmına öğretmeninizin isim ve soy isimlerini işleterek, bu hediyeleri daha da anlamlı ve özel hale getirmek de son derece olasıdır. Siz de mükemmeli arayan kişilerden birisi iseniz ve yalnızca saat almak yetmeyebilir diye düşünürseniz farklı saat markaları böylesine özel günler için koleksiyon ürünleri de sunmaktadır. saat ile beraber uyumlu küpe ya da deri/metal bileklik setleri ile satışa sunulan saatler de öğretmenler günü için tercih edilebilmektedir.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.