Welder Saatleri

Adını Italo Fontana’dan alan bir İtalyan markası Welder, yaratmış olduğu sıra dışı tasarımlara sahip saat modelleriyle bugün dünyanın dört bir köşesinde “saat endüstrisi” denildi mi akla gelen ilk isimlerden biri oldu. Welder kol saatleri, kullanıcılarına yalnızca ilginç ve dinamik tasarımlar sunmakla kalmayıp onlara bir zaman ölçerinde olabilecek en yüksek kalitenin sınırlarını çizdi. Saatlife.com, şimdi Welder’in en güzel saat modellerini sizlerin beğenisine sunuyor.

Sıradışı Tasarımlarıyla Welder Saat Modelleri

Welder markasının ortaya çıkış hikâyesini kısaca şu şekilde anlatmamız mümkündür: Italo Fontana, tarihler 1942’yi gösterdiğinde bir dizi saat üretimi gerçekleştirmek için harekete geçti. Bu saatlerin özelliği, loş ışıkta rahatlıkla okunabilecek olmalarıydı. Marka, istediğini başardı ve U Boat ismini verdikleri ilk koleksiyonlarını üretti. İkinci Dünya Savaşı zamanında ordu için tasarlanan bu saatler, 200 yılına gelindiğinde günümüz standartlarına uyacak biçimde yeniden tasarlandı. Piyasaya sunulan ve çok kısa bir zaman dilimi içerisinde tüketilen saatlerin ardından Welder markası kendini gösterdi.  Marka, ismini İngilizce’de “kaynak yapmak, birleştirmek” anlamına gelen “Weld” kelimesinden aldı. “Kaynakçı” kelimesinin karşılığı olan “Welder” ise markaya, yalnızca materyalleri değil; bunun yanı sıra yenilikçi ve sıradışı fikirleri de bir araya getirebiliyor olmasından dolayı entegre oldu. David Beckham gibi ünlü sporcular tarafından tercih edilen Welder saatleri, sahip olduğu birçok özellik ile diğer saat endüstrisi kuruluşlarından ayrılmaktadır. Örneğin; Welder, saatini sağ kolunda taşımayı sevenler için özel saat tasarımları yaratır. Bunun yanı sıra sol tarafa yerleştirmiş olduğu kurma kolu sayesinde bileklere hareket özgürlüğü tanır. Markanın dünya çapında dikkat çekmesini sağlayan bir diğer özelliği de kasalarının genellikle büyük olmadır. Evet, Welder kol saatleri büyük kasalara sahiptir; fakat bu asla onların kaba olduğu anlamına gelmemektedir. Çoğunlukla spor tarza saat üretimi gerçekleştiren marka, erkek ve unisex modeller yaratmaktadır. Fiyatları biraz yüksek seyretmekle birlikte şunu rahatlıkla belirtebiliriz ki Welder, sahip olduğu sağlam mekanizma ile bu fiyatların hakkını tam anlamıyla vermektedir.

Welder Saat Modellerine İndirimli Fiyatlar ile Sahip Olun

Stil sahibi her bireyin zevkine hitap edecek Welder marka saatlere, Saatlife.com aracılığıyla uygun fiyatlar karşılığında sahip olabilirsiniz. Sitemiz, sizlere güvenilir alışverişin teminatını vermektedir. Dinamizmin göstergesi, sağlamlılığın temsilcisi Welder saatlerine sahip olmak için bu kategoriye göz atabilirsiniz.

İyi alışverişler…

Sıralama seçin
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.