Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı sırasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirmiş olduğunu kabul etmiş sayılırsınız.Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

İade Koşulları

Web sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünü, satın alma tarihinden itibaren 14 gün içerisinde size gönderildiği şekilde iadesini yapabilirsiniz. Üründe kullanılma veya herhangi bir tahribat görüldüğü takdirde iadesi kabul edilmez.İade gönderdiğiniz ürünün orjinal anbalajı,garanti sertifikası ve faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. İadelerde kargo ücretleri alıcıya aittir. Ürünün hatalı çıkması halinde ise teslimat tarihinden itibaren en geç 3 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden veya telefon ile bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 3 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Değişim Koşulları

Almış olduğunuz ürünü tahrip etmeden, bozmadan,kullanmadan, size teslim edildiği şekli ile teslimat süresinden 14 gün içerisinde farklı bir ürün ile değişebilirsiniz. Değişim yapmak istediğiniz ürün ayıplı ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır. Diğer durumlarda kargo ücreti alıcıya aittir.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.