x
yukari cik
SEPETİM : (0) ürün / TL 0232 446 1 259

saatlife.com-guvence

Hakkımızda

Müşteri Memnuniyetini Öncelikli Kıldık!

tag heuer saat

Saatlife.com sektörde edindiği çeşitli deneyimlerden sonra kurulduğu günden beri sektörde hızla yükselen, yükselişini yaratmış olduğu hizmet politikasından alan online saat mağazasıdır. Sektörde kısa sürede yer alma başarımızın en büyük nedenlerinden biri olarak yüksek müşteri memnuniyeti sağlamamız olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle Saatlife.com saat alışverilşlerinde ilk tercih olmasını sağlamak üzere sürekli kendimizi geliştirmekteyiz.

Sektörde hızla yükseldik

Bugüne kadar sunhızla yükseldikduğumuz binlerce saat model çeşidi ile her tarza hitap eden saat modeli ile tüm ihtiyaçları karşıladık.Edindiğimiz hizmet politikamız ile sektörde hızlı yükseliş sağladık.

Sorularınızı cevapsız bırakmadık

sorularınızı cevapsız bırakmadık

Bugüne kadar telefon ve mail aracılığı üzerinden gelen yüzlerce sorunuza hızlı, net ve anlaşılır cevaplar olmasına özen gösterdik. Firmamızın yada sizlerin zamanı değerli olduğu için tarafımıza en sık ulaşan soruları sıkça sorulanlar başlığı altında listeledik.

odellerini bulmak artık çok keyifli.

Çalıştığımız her sektörde gücümüze güç kattık.

güçlendik

Bugüne kadar ziyaretçilerimizin ihtiyaçlarına yönelik her hizmeti sunmaya çalıştık. Belirlediğimiz hizmet politikası ile başladık ve aynı politika ile yolumuza devam ettik ve hiç şaşmadık. Müşterilerimizi dinledik, önerileri her zaman dikkate aldık. Bunlar sayesinde ise gücümüze güç kattık.

%100 Orjinal Distribitör ürünü sunduk!

orjinallik saatlife

Online mağazamızda sunduğumuz tüm saatler Türkiye'de bulunan resmi distribütörleri tarafından 24 ay garantili olup  %100 orjinaldir. Siparişiniz için satın aldıgınız ürün dışında, paket içeriğinde 2 yıl bakanlık onaylı garanti belgesi , Markanın Orjinal kutusu, adınıza düzenlenmiş faturası mevcuttur. Siparişler özenle paketlenip hızlı bir şekilde gönderilmektedir. Ayrıca online mağazamızda bugüne kadar teşhir,sahte,kullanılmış veya türkiye içerisinde servis garantisi olmayan ürünlerin satışı kesinlikle yapılmamıştır ve yapılmayacaktır.

Müşterilerimiz ile uzun vadeli bir ilişki hedefledik!

saatlife satışlarımızın arkasındayız

Her zaman müşterilerimiz ile uzun vadeli bir ilişki hedefledik. Satışını gerçekleştirdiğimiz her ürünün arkasında durarak hizmet politikamızı sürdürdük. Olası problemlerde en hızlı bir şekilde sorunları giderdik. 

Sizlerden gelen eleştirileri ödül olarak değerlendirdik!

müşteri her zaman haklıdır

Müşterilermizden gelen eleştirileri her zaman dinlemeye hazır olduk. Her eleştiriyi bir ödül olarak değerlendirdik ve bunu firmamız için fırsat bildik. Önerilerinizi isteklerinizi elimizden geldiğince "sürekli yenilikçilik" yaklaşımıyla uyguladık. 

Güncel saat modasını yakından takip ederek yenilikçi yaklaşım sergiledik.

saatlife güncel moda

Saatlife.com olarak erkek ve bayan güncel saat modasını yakından takip ederek, trend saat modellerini, yılın yeni çıkan saat modellerini, kampanyalı fiyatlarla sizlere sunduk.

Koşulsuz İadeyi ilke edindik.

koşulsuz iade saatlife

Saatlife.com'dan satın aldığınız her ürün için hiçbir neden göstermeksizin koşulsuz iade yada değişim hakkınız mevcuttur. Satın alğınız ürünü beğenmediyseniz müşteri temsilcilermizle iletişime geçerek iade yada değişim talebinizi bildirebilirsiniz. İade ve değişim için detaylı bilgiyi site alt bilgiler kısmında değişim ve iade işlemleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz. 

Kredi Kartsız alışverişi sağladık.

kapıda ödeme saatlife

Alışverişlerde Sanal olarak kredi kartı kullanmak istemeyen müşterilerimiz için kapıda ödeme kolaylığı sağladık. Bu sayede kargo görevlisi ürünü kapınıza kadar getirir ve ürünün ödemesini kapıda nakit yada kredi kartı yapabilir. 

Alışverişlerde kredi kartı güvenliğini üst seviyede tuttuk.

3d secure

Yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için son teknoloji kullanmaktadır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak GlobalSign tarafından 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşmaktadır. Saatlife.com'dan alışveriş yapmak bir o kadar güvenli bir okadar da kolay.

Ticari ahlak kuralları çerçevesinde yürüdük.

ticari ahlak

Saatlife.com'da alışverişler her zaman ticari ahlak kuralları çerçevesinde yürüdü. Bizi tercih eden müşterilerimizi hiçbir zaman mağdur durumuna düşürmedik. Saatlife çalışanları olarak ticari hayatımızda meslek ilkelerini saygılı bir biçimde yerine getirmeyi taahhüt ettik.

Hakkımızda

hakkımızda-9

Bültenimize Kayıt Olun, Fırsatlardan ve İndirimlerden Faydalanın.
Bizi Takip Edin Sosyal medya ile bize her an bağlı kalın
MÜŞTERİ DESTEK HATTIMIZ: 0232 446 1 259 ÇALIŞMA SAATLERİMİZ: HAFTA İÇİ : 09:00 - 18:00 CUMARTESİ : 09:00 - 15:30 PAZAR : RESMİ TATİL
Copyright 2015 Saatlife.com Tüm hakları saklıdır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.