x
yukari cik
SEPETİM : (0) ürün / TL 0232 446 1 259
Blog Kategorileri
2016 Nisan 28

Timberland Saat Türkiye 4.5 100

ÇAĞIN RUHUNU TIMBERLAND İLE YAŞAYIN

Amerikan menşeli Timberland, ayakkabı sektöründeki öncüllüğünü fark yaratıcı tasarımlarıyla saat sektöründe de gösteriyor. Timberland saat ile çağın ruhunu yakalamaya, modernist kimliği muhteşem tasarımlarla fark etmeye hazır mısınız ? Tercihi spor tasarımlardan yana olan bireyler için kare ve altıgen gövdeli saatler kendi klasmanında oldukça fazla tercih ediliyor. Casual tasarımların klasikle bütünleşen ve anlamını bulan yenilikçi yüzü muadillerine göre Timberland saat modelleri bir adım öne çıkarıyor.

Mineral cam içerisindeki sayılarda renkli işlemeler kullanılması gösterişi ve fark edilmeyi seven bayanlar ve baylar için oldukça tercih edilebilir duruyor. Timberland saatlerin çağın ruhuna uygun tasarımlarının yanı sıra, sektörde ileri gelen bir firma olmasının diğer sebebi ürettiği ürünlerin uzun ömürlü ve dayanıklı olması. Bu noktada da Timberland saat modelleri aksesuar olmaktan çıkarıyor, evladiyelik bir eşyaya dönüşüyor. Siz de bu tasarımlardan dilediğinizi seçin ve kimliğinizi saatinize yansıtın. Online mağazamızdan modelleri inceleyebilir, Timberland kalitesini fark edebilirsiniz.

Paylaş
Beğen
Bültenimize Kayıt Olun, Fırsatlardan ve İndirimlerden Faydalanın.
Bizi Takip Edin Sosyal medya ile bize her an bağlı kalın
MÜŞTERİ DESTEK HATTIMIZ: 0232 446 1 259 ÇALIŞMA SAATLERİMİZ: HAFTA İÇİ : 09:00 - 18:00 CUMARTESİ : 09:00 - 15:30 PAZAR : RESMİ TATİL
Copyright 2015 Saatlife.com Tüm hakları saklıdır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.